ریزپردازان دانش سربند

شرکت ریزپردازان دانش سربند توسط متخصصان مجرب و مدیران برجسته، با سابقه فردی و سازمانی  در سال 1386 به منظور ارائه خدمات تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات در استان خوزستان تاسیس گردیده است. این شرکت به منظور ارائه خدمات بهتر در صنعت it و فناوری اطلاعات توانست  رتبه یک شورای عالی انفور ماتیک اخذ نماید .و در سال 95 با توجه به اتمام مجوز isp آن را تبدیل به سروکو به نام شرکت فن آوران اطلاعات و ارتباطات آترین وبه شماره مجوز 57-95-100 نماید .

شرکت ریزپردازان دانش سربند با چشم انداز ارائه خدمات تخصصی و سودآوری و با هدف کسب رضایت مشتریان با فعالیت در زمینه  مشاوره و نظارت بر اجرای پروژه های انفورماتیکی و همچنین اجرای پروژه های انفورماتیکی و فعالیت در زمینه شبکه های رایانه ای  و شبکه های مخابراتی و شبکه های رایانه ای اطلاع رسانی نظیر اینترنت و خرید و فروش و واردات و صادرات تجهیزات رایانه ای و دستگاه های جانبی رایانه و قطعات و ملزومات رایانه و ارائه خدمات پشتیبانی تجهیزات سخت افزاری رایانه و ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزاری رایانه ای تعمیر،نگهداری، وپشتیبانی با سازمان های مختلف موفق به اخذ مجوز ارتباطات و تاسیسات  و رتبه های یک در زمینه خدمات داده ای و رایانه ای و رتبه یک در زمینه خدمات پشتیبانی ،از شورای عالی انفورماتیک کشور گردید.

این مجموعه در طول سال های فعالیت خود،مجری پروژه های مختلفی در زمینه تعمیر و نگهداری مخابراتی و دریایی با سازمان های مختلف و علی الخصوص سازمان بنادر و دریانوردی بوده و توانسته است به عنوان یکی از شرکت های مطرح در این زمینه ادامه فعالیت دهد .

درحال حاضرنیروی انسانی شرکت ریزپردازان دانش سربنددقریب به 200 نفر از متخصصان و کارشناسان و تکنسین های خبره تشکیل شده است.

شعار شرکت

مشتریان ما سرمایه ما

باورها و ارزش های ما

تکریم مشتریان

رعایت مقررات و ظوابط حاکم بربازار

کارگزوهی

رعای اخلاق حرفه ای

گسترش کار

خط مشی و اهداف

استفاده از نیروهای متخصص وکارآمد

ایجاد احساس رضایت و اطمینان خاطردر مشتریان

بهره گیری ازبالاترین و بهترین فناوری و دانش دنیا

گام برداشتن در زمینه رفع وتکمیل بسته  نیاز مشتریان

به‌كارگيري بهترين و جدیدترین محصولات موجود دنيا در پروژه هاي شركت

انتخاب شرکتهای داخلی توانا به عنوان همکار و تقسیم مسئولیت و منافع با آن‌ها.

واحد های بازرگانی ، مشاوره و طراحی شبکه  ، واحد اجرای پروژه

ارائه خدمات پشتیبانی بر اساس نیاز مشتریان به صورت تلفنی،

ارائه خدمات پشتیبانی بر اساس نیاز مشتریان به صورت آنلاین

ارائه خدمات پشتیبانی بر اساس نیاز مشتریان  به صورت حضور در سایت با بهره‌گیری از متخصصین داخلی و خارجی

مشتریان ما

مشتريان شرکت ما طيف وسيعی از سازمانهای دولتی و خصوصی را شامل می شود که به طور خلاصه می توان. در ادامه به بخش کوچکی از مشتریانمان اشاره می کنیم:.

سازمان بنادر و دریانوردی بندرامام خمینی

سازمان بنادر و دریانوردی هرمزگان

منطقه ویزه اقتصادی بندرامام خمینی

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان

شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا

شرکت شیمی تکس

شرکت گلف اجنسی

ترمینال کانتینری بندرامام خمینی (ره)

آب وفاضلاب بندر ماهشهر